Marek Kutnár - 2. tenor

Marek Kutnár

2. tenor

Najhoršie, čo sa Vám v živote môže stať, je zaseknúť sa na mieste. To isté platí aj v muzike. Preto sa snažím počúvať hudbu rozličných štýlov a neškatuľkovať sa. Bolo by to zbytočne obmedzujúce. Nikdy netušíte, kde Vás čo môže inšpirovať :-)

Mario Fančovič - musical director / tenor

Mario Fančovič

umelecký šéf - tenor

Rád a často sa usmievam. Hlavne vtedy, keď sa dozviem, že naším spevom robíme radosť druhým. Potom viem, že tie roky strávené založením a vedením Close Harmony Friends stáli za to. Mám rád dobrú hudbu, počítače a internet. A tatársku omáčku :-)

Eva Pacovská - 2. soprano

Eva Pacovská

2. soprán

Opísať sa dvomi vetami je pre mňa dosť ťažké, aj na poslednom fotení ma prosili o jeden záber so zavretými ústami... Verím v to najlepšie v ľuďoch. Milujem spev. Považujem ho za najdokonalejší hudobný nástroj, ktorý nie len že pekne znie, ale dá vám úžasné možnosti vyjadriť sa. Dôležité info – som z Východu (I’m from exit) :-)

Lucia Dzuríková - 2. alto

Lucia Dzúriková

2. alt

Pôvodom Nitrančanka, teraz cezpoľná, farmaceutka inklinujúca k prírodnej liečbe a ekológii. Viachlasný spev bol mojou srdcovkou dávno pred mojím príchodom do CHF. Okrem toho k životu potrebujem vodu, zeleninu, ovocie, pôdu pod bosými nohami, priestor na poskakovanie a ľudí, s ktorými som doma všade.

Radovan Tomeš - 2. bass

Radovan Tomeš

2. bas

Zuzana Vlasáková 1. soprano

Zuzana Vlasáková

1. soprán

A'cappella je pre mňa láska na celý život. Priniesla mi úplne nový rozmer, ktorý ma obohatil hodnotami, ktoré nemožno kúpiť za žiadnu menu na svete. Hudba je ten najuniverzálnejší jazyk, akým je možné komunikovať a som vďačná, že mám možnosť ho používať.

Veronika Šebeňová - 1. alto

Veronika Šebeňová

1. alt

Som žena mnohých tvárí. Jeden deň rockerka, druhý deň začínajúca pani učiteľka, inokedy výtvarníčka a v neposlednom rade speváčka v Close Harmony Friends. Vždy idem za svojím cieľom, ktorým účinkovanie v CHF rozhodne bolo. Milujem pocit stáť na pódiu a vyčariť vám úsmev na tvári. Hudba je celý môj život – tú mi nikdy nikto nevezme.

Milan Klčo 1. tenor

Milan Klčo

1. tenor

Milujem život, zábavu a s muzikou som spojený až do špiku kostí. Teším sa na príjemné prekvapenia a na veľa skvelých koncertov, takže vrelo pozývam na energickú dávku a’cappelly, v mojom podaní s príchuťou rocku. Ahojte!

Juraj Janík - vocal percussion

Juraj Janík

vokálne bicie

Aj keď som vyštudovaný strojár, rozhodol som sa svoj život zasvätiť hudbe a všetkému okolo nej. Okrem hrania na iných hudobných nástrojoch som už ako malý skúšal beatbox a tento môj detský koníček prerástol až do pôsobenia v CHF. Toto spevácke teleso dopĺňam prevažne práve o vokálne perkusie. Ľudia o mne zvyknú hovorievať: "To je ten, čo stále vydáva nejaké zvuky." :-)